Kilka słów o nas

Witamy na naszej stronie internetowej! Jesteśmy zespołem pasjonatów gier, którzy tworzą spolszczenia z myślą o osobach, które nie posługują się językiem angielskim na najwyższym poziomie lub po prostu chcą grać w swoim ojczystym języku.
Zdajemy sobie sprawę, że w wielu grach możliwość zrozumienia w 100% dialogów, treści zadań, opisów jest niezbędna do pełnego czerpania radości z gry.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas wiele wartościowych informacji na temat świata gier.

Zawsze staramy się utrzymać wysoki standard naszych treści, dbając o jakość spolszczeń.
Na swoim koncie mamy opublikowanych ponad 50 różnych polonizacji, które zostały pobrane już ponad 80.000 razy!
Aktualnie skupiamy się głównie na tworzeniu polskich napisów, ponieważ na ten moment nie mamy w zanadrzu profesjonalnego studia nagraniowego. Sam projekt traktujemy poważnie, natomiast jest on dla nas czymś dodatkowym – robimy to po godzinach, każdy z nas ma swoje inne obowiązki i zobowiązania.

W związku z powyższym sam proces powstawanie spolszczenia trwa zazwyczaj od dwóch do trzech tygodni – prosimy o wyrozumiałość 🙂

Discord, czyli dlaczego warto dołączyć?

najlepsze spolszczenia w internecie

Gorąco zachęcamy do dołączenia na nasz kanał Discord, gdzie regularnie zbieramy feedback od naszych fanów oraz sugestie np. którą grę powinniśmy wziąć na warsztat jako następną.
Do tej pory pracowaliśmy nad spolszczenia do gier z niemal każdego gatunku. Mówimy tutaj m.in o: Sandbox, FPS, RTS, MOBA, RPG, ARPG i wiele więcej.

Jeśli masz jakieś sugestie co do naszej strony lub chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, gorąco zachęcamy do kontaktu: tutaj.

Mamy nadzieję, że nasza strona będzie dla Ciebie cennym źródłem informacji. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do regularnego zaglądania na nasz portal!