Yakuza 0 Spolszczenie

Yakuza 0 to jedna z najbardziej znanych i cenionych gier wideo ostatnich lat. Ta japońska gra akcji osadzona w latach 80. w Tokio i Osace, zdobyła liczne nagrody i pozytywne recenzje od graczy i krytyków na całym świecie. Fani musieli czekać prawie 5 lat (po premierze na komputery osobiste) na Yakuza 0 spolszczenie. Czy warto było czekać? Zaraz temu się przyjrzymy!

yakuza 0 spolszczenie
Pobierz Spolszczenie

Dla kogo jest spolszczenie do Yakuza 0?

Spolszczenie do gry Yakuza 0 jest dedykowane przede wszystkim polskim graczom, którzy cenią sobie dobrą jakość tłumaczenia oraz chcą poznać historię mafii japońskiej lat 80. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serii Yakuza czy po prostu szukasz ciekawej gry akcji z interesującą fabułą, polonizacja na pewno Ci się przyda.

Dzięki spolszczeniu, gracze nie muszą już martwić się o brak znajomości języka angielskiego czy japońskiego, co może utrudnić zrozumienie fabuły gry. Tłumaczenie zostało wykonane przez doświadczonych fanów, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby przetłumaczyć dialogi, opisy przedmiotów i mini-gry (który w produkcji studia SEGA zdecydowanie nie brakuje).

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Yakuza 0 to gra, która oferuje wiele różnych atrakcji. Oprócz walki z przeciwnikami, gracz może wziąć udział w licznych mini-grach, takich jak gra w darta, biczowanie, a nawet gra w karaoke. Dodatkowo, gra oferuje również wiele misji pobocznych, co pozwala na dłuższe zagłębienie się w świat Yakuzy. Dlatego tak ważnym było dla nas stworzenie Yakuza 0 spolszczenie – chcieliśmy aby graczy mogli czerpać radość z gry w 100%.

Owoc naszej pracy pozwoli graczom w pełni zanurzyć się w grze i poczuć klimat lat 80. w Japonii, bez konieczności ciągłego tłumaczenia dialogów / opisów / questów na własną rękę (co niesamowicie wydłużyłoby czas gry).

O co chodzi z tą Yakuza 0?

Yakuza 0 to gra, która pozwala graczowi na wczucie się w kulturę japońskiej mafii i odnalezienie się w świecie, który jest jednocześnie brutalny i fascynujący. Gra oferuje wspaniałą fabułę, bogate postacie, dobrze skonstruowane misje oraz ciekawe aktywności poboczne, które dodają grze dodatkowego smaczku. Walki są dynamiczne i wymagają strategicznego myślenia, co daje graczowi poczucie satysfakcji po zwycięstwie. Warto również zwrócić uwagę na niesamowitą ścieżkę dźwiękową, która idealnie oddaje klimat Japonii z tamtych lat.

spolszczenie do yakuza 0

Jedynym mankamentem gry było to, że pierwotnie była dostępna tylko w języku angielskim, co mogło zniechęcać niektórych graczy. Dlatego też pojawienie się spolszczenie Yakuza 0 było dla wielu fanów gry niesamowitą wiadomością.

Walka w Yakuza 0 to jedna z najlepszych części tej gry. Jest ona bardzo dynamiczna i oferuje wiele różnych technik, co pozwala na indywidualizację sposobu walki i dopasowanie jej do swojego stylu gry. Warto również zwrócić uwagę na różnorodność przeciwników, którzy nie tylko różnią się wyglądem, ale także stylem walki i zachowaniem.

Gra opowiada historię Kazumy Kiryu oraz Goro Majimy – dwóch członków mafii japońskiej, którzy próbują za wszelką cenę uciec z kłopotów, w jakie się wpakowali. Z racji że nie jest to recenzja, na tym etapie opisu się zatrzymamy. Zachęcamy gorąco do przetestowania gry samemu.

Proces powstawania spolszczenia Yakuza 0

Praca nad Yakuza 0 spolszczenie była bardzo wyczerpująca i wymagała od naszego zespołu wielu godzin poświęconych na tłumaczenie. Nasi eksperci musieli odpowiednio przystosować pliki gry Yakuza 0, aby działało ono poprawnie. Przez cały czas trwania projektu zespół spolszczenie24 był w kontakcie z polskimi wydawcami, którzy udzielali niezbędnych wskazówek i pomocy.
Ogrom zadań pobocznych, dialogów, opisów przedmiotów na pewno nie pomagała jeśli chodzi o nasze morale. Wiedzieliśmy bowiem, że projekt który był zaplanowany na kilka miesięcy, zdecydowanie się przeciągnie.

spolszczenie yakuza 0

Po ponad roku ciężkiej pracy, spolszczenie do gry Yakuza 0 zostało udostępnione do pobrania na naszej stronie. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z efektów naszej pracy, a gracze z naszego kraju w końcu mogą zagrać w grę studia SEGA w ojczystym języku.

Yakuza 0 Spolszczenie – gdzie pobrać?

Instalator do spolszczenia możecie znaleźć poniżej:

yakuza 0 spolszczenie


Pobierz Spolszczenie

Proces instalacji:

  • Pobierz plik klikając w przycisk powyżej.
  • Po pobraniu rozpakuj plik ZIP za pomocą programu do rozpakowywania plików. Jeśli nie masz takiego programu na swoim komputerze, możesz pobrać darmowy program, np. 7-Zip.
  • Odpal instalator i podążaj za instrukcjami na ekranie. Pamiętaj aby upewnić się, czy podałeś prawidłową ściężkę do folderu z grą Yakuza 0.
  • Gotowe! Pamiętaj, żeby po uruchomieniu gry zmienić język w ustawieniach.

Kilka słów na koniec

Napawa nas ogromną radością fakt, że nasze spolszczenie do Yakuza 0 zostało przyjęte z taką radością. Nie możemy też nie wspomnieć o niesamowitej wyrozumiałości, którą nam okazaliście (w końcu musieliście czekać na spolszczenie ponad rok!). Ogromne podziękowania należą się również wszystkim którzy nam pomogli (zgłaszanie błędów/literówek w tłumaczeniu też się liczy).

Mamy nadzieję, że to nie ostatni raz jak się widzimy!